O Nas

Nagłówek sekcji

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Arkomet istnieje na rynku od 1994 roku. Działa na terenie całej Polski i poza granicami kraju. Posiadamy bazę stałych klientów którzy są zadowoleni ze współpracy z nami. Obecnie realizujemy zlecenia firm koreańskich w zakresie budowy fabryk od podstaw, remontów hal produkcyjnych, fabryk, budynków biurowych i socjalnych oraz domów indywidualnych.

Nagłówek sekcji

Jestesmy firmą ogólno budowlaną, handlową i wykonwaczą. Specjalizujemy się min w budowie nowych obiektów, remontach, pracach wykończeniowych, pokryciach dachowych w tym również homogennych bezspoinowych, ocieplaniu budynków, hydroizolacjach itd. Do naszych prac wykorzystujemy nowoczesny sprzęt stosujemy materiały najwyższej jakości od sprawdzonych dostawców. 

Nagłówek sekcji

Współpracujemy z biurami projektowymi w związku z tym podejmujemy się również prac kompleksowo. Gwarantujemy wysoką jakość usług dzięki specjalistycznemu sprzętowi oraz zatrudnionym fachowcom o wieloletnim doświadczeniu. Zapraszamy do współpracy, zapewniając terminowe i jakościowo bardzo dobre wykonawstwo.  

30 lat doświadczenia

Od samego początku firma ukierunkowana była na budownictwo kompleksowe.

Początki firmy to współpraca z koreańską firmą gdzie adoptowaliśmy magazyny na potrzeby fabryki podzespołów elektronicznych i zbudowaliśmy część fabryki.

Wyróżniamy się na rynku tym, że potrafimy sprostać wymogom inwestora w każdej fazie projektu. Determinacja właściciela oraz ważność każdego projektu i inwestycji doprowadziła do tego, że dziś świętujemy 30 lecie firmy. Potrafimy dopasować technologię produkcji do portfela klienta oraz wykonać terminowo skomplikowane zlecenie etc.

Zobacz pasję naszego Szefa!

ikona
0
Wykonanych prac
remontowo-budowlanych
ikona
0
Zadowolonych klientów
ikona
0
Lat doświadczenia