O nas

Home / O nas

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "ARKOMET" Sp. z o. o. istnieje na rynku od 1994 roku. Działa na terenie całego Polski i poza granicami kraju. Posiadamy bazę stałych klientów, którzy są zadowoleni ze współpracy z nami. Obecnie realizujemy zlecenia firm koreańskich w zakresie budowy fabryk od podstaw, remontów hal produkcyjnych, fabryk, budynków biurowych i socjalnych oraz domów indywidualnych.

Jesteśmy firmą ogólno-budowlaną, handlową i wykonawczą . Specjalizujemy się m.in. w budowie nowych obiektów, remontach, pracach wykończeniowych, pokryciach dachowych w tym również homogennych - bez spoinowych, ocieplaniu budynków, hydroizolacjach itd. Do naszych prac wykorzystujemy nowoczesny sprzęt oraz stosujemy materiały najwyższej jakości od sprawdzonych dostawców. Od kilku lat jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów firm: Icopal, Bitumex, Gutta, ItBud oraz Polifarb, itd. Współpracujemy z biurami projektowymi w związku z tym podejmujemy się również prac od podstaw.

Gwarantujemy wysoką jakość usług dzięki specjalistycznemu sprzętowi oraz zatrudnionym fachowcom o wieloletnim doświadczeniu.

Zapraszamy do współpracy, zapewniając terminowe i jakościowo bardzo dobre wykonawstwo.