O nas

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "ARKOMET" Sp. z o. o. istnieje na rynku od 1994 roku. Działa na terenie całego Polski i poza granicami kraju . Posiadamy bazę stałych klientów, którzy są zadowoleni ze współpracy z nami. Obecnie realizujemy zlecenia firm koreańskich w zakresie budowy fabryk od podstaw, remontów hal produkcyjnych, fabryk, budynków biurowych i socjalnych oraz domów indywidualnych.

Jesteśmy firmą ogólno-budowlaną, handlową i wykonawczą . Specjalizujemy się m.in. w budowie nowych obiektów, remontach, pracach wykończeniowych, pokryciach dachowych w tym również homogennych - bez spoinowych, ocieplaniu budynków, hydroizolacjach itd. Do naszych prac wykorzystujemy nowoczesny sprzęt oraz stosujemy materiały najwyższej jakości od sprawdzonych dostawców. Od kilku lat jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów firm: Icopal, Bitumex, Gutta, ItBud oraz Polifarb, itd. Współpracujemy z biurami projektowymi w związku z tym podejmujemy się również prac od podstaw.

Gwarantujemy wysoką jakość usług dzięki specjalistycznemu sprzętowi oraz zatrudnionym fachowcom o wieloletnim doświadczeniu.

Zapraszamy do współpracy, zapewniając terminowe i jakościowo bardzo dobre wykonawstwo.

Nasze specjalizacje

Budownictwo
Realizujemy inwestycje budowlane od projektu po wykończenie
Revo Europe
Jesteśmy wyłącznym na terenie europy dystrybutorem motolotni Revo Evolution Trikes
Nieruchomości
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nieruchomości
Handel zagraniczny
Pośredniczymy w handlu zagranicznym